KOSMOS VİZE HİZMETLERİ TRABZON VE ANADOLU YAKASINDA !

14.03.2019 Perşembe günü itibariyle Kosmos Vize Hizmetleri olarak Trabzon şubemizi hizmete açacağımızı duyurmaktan memnunluk duyarız. 21.02.2019 tarihinden beri Anadolu yakası şubemiz hizmet vermeye başlamıştır. Randevunuzu Çağrı Merkezimizi arayarak ya da web sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Detaylar için web sitemizi ziyaret ediniz.

VİZE ÜCRETLERİ HAKKINDA

31.12.2018 Pazartesi gününden itibaren Yunanistan Schengen vize ücretleri ve hizmet bedeli para birimi EURO olacaktır.  Ek hizmet para birimi  ( fotokopi, SMS, kargo, fotoğraf) TL olmaya devam edecektir.  

ÖNEMLİ DUYURU. MAĞDUR OLMAYINIZ.

Sayın Başvuru Sahipleri,


Yunanistan Vize Başvuru Merkezi adı altında bir kısım yetkisiz websayfaları/acentelerin yüksek ücretler talep ederek Yunanistan için Vize Başvurusu aldıkları yönünde şirketimize müracaatlar olmuş ve bunun ardından yapılan incelemede başvuru sahiplerinin yanıltılarak mağduriyetlerine sebebiyet verildiği anlaşılmıştır.


Yunanistan için vize başvurusunda bulunacaklara önemle bildirmek isteriz ki İstanbul’da Yunanistan Vize işlemlerinde tek yetkili kurum olan Kosmos Vize Hizmetleri herhangi bir ön ödeme kabul etmemekte, ödemeler başvuru anında elden alınmaktadır.


Ayrıca başvuru formu, gerekli evrak listesi gibi bilgilere sitemizden rahatlıkla ulaşabilir, randevularınızı sadece 0212 2961000 numaralı telefon veya http://www.kosmosvize.com.tr web sayfamız üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.


Herhangi bir şekilde mağduriyet yaşanmaması adına yukarıda yazılı duyuru ve ikazların dikkate alınmasını rica eder, aksi halde yetkisiz kişilerin yaptıkları işlemlerden Kosmos Vize Hizmetlerinin sorumlu olmayacağını önemle bildiririz.


SaygılarımızlaKosmos Vize Hizmetleri Yönetimi

UKRAYNA PASAPORTLARI HAKKINDA

Biometrik pasaport sahibi olan Ukrayna vatandaşları 11.06.2017'den itibaren Schengen bölgesine vizesiz seyahat edebilecektir. Biometrik pasaporta sahip olmayan Ukrayna vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.

GÜRCİSTAN PASAPORTLARI HAKKINDA

Biometrik pasaport sahibi olan Gürcistan vatandaşları 28.03.2017'den itibaren Schengen bölgesine vizesiz seyahat edebilecektir. Biometrik pasaporta sahip olmayan Gürcistan vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.

D-TİPİ VİZE BAŞVURULARI

D-Tipi Vize Başvuruları sadece Yunanistan Başkonsolosluğu tarafından kabul edilecektir.