Biometrik Kosova Pasaportu Sahipleri

01.01.2024 tarihi itibarı ile Biometrik Kosova Pasaport sahipleri Yunanistan'a vizesiz seyahat edebilecektir.

Yeni Randevu Sistemi

27.02.2024 tarihi itibariyle Kosmos Vize Başvuru Merkezi ön ödemeli randevu sistemine geçecektir. 27 Şubat'tan itibaren Hizmet bedeli Türk lirası olarak ödenecek, Vize Ücreti Euro olarak ödenmeye devam edecektir. Yeni sisteme göre: Online randevu alındığında teminat ücreti olarak 400 TL hizmet bedeli kredi kartı ile ödenecektir. Hizmet bedelinin geri kalan bakiyesi ofislerimizde, başvuru esnasında ödenecektir. 27 Şubat'tan önce alınan randevular yeni sistemden etkilenmeyecektir. Ancak ofislerimizde Hizmet bedeli Türk lirası olarak ödenecektir. Daha fazla bilgi 26 Şubat itibarıyla web sitesinde duyurulacaktır.

ÖNEMLİ DUYURU, MAĞDUR OLMAYINIZ!

Sayın Başvuru Sahipleri,

Yunanistan Vize Başvuru Merkezi adı altında bir kısım yetkisiz websayfaları/acentelerin yüksek ücretler talep ederek Yunanistan için Vize Başvurusu aldıkları yönünde şirketimize müracaatlar olmuş ve bunun ardından yapılan incelemede başvuru sahiplerinin yanıltılarak mağduriyetlerine sebebiyet verildiği anlaşılmıştır.

Yunanistan için vize başvurusunda bulunacaklara önemle bildirmek isteriz ki İstanbul’da Yunanistan Vize işlemlerinde tek yetkili kurum olan Kosmos Vize Hizmetleri herhangi bir ön ödeme kabul etmemekte, ödemeler başvuru anında elden alınmaktadır.

Ayrıca başvuru formu, gerekli evrak listesi gibi bilgilere sitemizden rahatlıkla ulaşabilir, randevularınızı sadece 0850 4742021 numaralı telefon veya http://www.kosmosvize.com web sayfamız üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Herhangi bir şekilde mağduriyet yaşanmaması adına yukarıda yazılı duyuru ve ikazların dikkate alınmasını rica eder, aksi halde yetkisiz kişilerin yaptıkları işlemlerden Kosmos Vize Hizmetlerinin sorumlu olmayacağını önemle bildiririz.

Saygılarımızla

Kosmos Vize Hizmetleri Yönetimi