Yeni Randevu Sistemi:

27.02.2024 tarihi itibariyle Kosmos Vize Başvuru Merkezi ön ödemeli randevu sistemine geçecektir. 27 Şubat'tan itibaren Hizmet bedeli Türk lirası olarak ödenecek, Vize Ücreti Euro olarak ödenmeye devam edecektir. Yeni sisteme göre: Online randevu alındığında teminat ücreti olarak 400 TL hizmet bedeli kredi kartı ile ödenecektir. Hizmet bedelinin geri kalan bakiyesi ofislerimizde, başvuru esnasında ödenecektir. 27 Şubat'tan önce alınan randevular yeni sistemden etkilenmeyecektir. Ancak ofislerimizde Hizmet bedeli Türk lirası olarak ödenecektir. Daha fazla bilgi 26 Şubat itibarıyla web sitesinde duyurulacaktır.

 

Randevu Müsaitliği:

Düzenli aralıklarla web sitemizde randevu açılmaktadır. Randeu al sayfasından müsaitliği kontrol ederek randevularınızı oluşturabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ BİLGİ:

Vize müracaatında bulunacak kişilerin başvuru yapacakları illerden birinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Sunduğunuz belgeler (iş evrağı,banka hesap cüzdanı, öğrenci belgesi v.b.) başvurduğunuz ilin dışında kalıyor ise başvurunuz kabul edilemeyecektir. Detaylı bilgi için bakınız yetki alanları

 

Randevusuz başvuru kabul edilememektedir.